Image Alternative text

Ющенко знає, що робити з парламентською кризою

«Переконаний, що країна вступить у 2008 рік з керівництвом новообраного парламенту, з урядом, з розподіленими комітетами», – сказав Віктор Ющенко в інтерв’ю, відповідаючи на запитання щодо діяльності новообраної Верховної Ради України.

Ющенко знає, що робити з парламентською кризою

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Я вірю, що український парламент прийде до порозуміння і знайде відповідь на запитання, які стосуються і регламенту, і змістовної частини своєї роботи. Український політикум повинен брати на себе відповідальність за той лад чи безлад, який є в парламенті. Бо країна очікує, що влада буде сформована і вона відстоюватиме українські інтереси, як внутрішні, так і зовнішні», – заявив глава держави.

Відповідаючи на запитання щодо кандидатур міністрів, яких Президент за своєю квотою пропонує до нового уряду, Віктор Ющенко висловив сподівання, що «вони будуть сприйняті фракцією «Наша Україна–Народна Самооборона». При цьому глава держави підкреслив, що у своєму виборі насамперед керувався професійними якостями цих кандидатур. «Є мотиви професійні, де треба просто представити свіжу кров, свіжі погляди, свіжу механіку реалізації реформ», – зазначив він.

Віктор Ющенко також на прохання каналу розповів про ініціативи, які він планує реалізувати у наступному, 2008 році.

Воно транслюватиметься на «5 каналі» у неділю, 16 грудня, о 21.15 у підсумковому випуску «Час: підсумки».