Image Alternative text

СБУ змінює свідчення

Служба безпеки України не може на цей надати остаточні висновки щодо можливості втручання в роботу електронної системи голосування «Рада».

СБУ змінює свідчення

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав сьогодні на засіданні парламенту заступник голови СБУ Микола Герасименко.

Він зазначив, що згідно з законодавством, СБУ не відповідає за цю сферу, підкресливши, що це належить до компетенції Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Між тим, за словами Герасименка, є ще 8 днів для з’ясування цієї ситуації, і тоді можна буде зробити остаточні висновки.

«Чи було втручання, чи ні, я не можу зараз відповісти, поки фахівці не відпрацюють систему «Рада», — сказав представник СБУ.

Він зазначив, що ці висновки мають зробити представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Він повідомив, що до СБУ на цей час офіційно надійшло два звернення народних депутатів з приводу втручання в систему «Рада», а також доручення Президента України щодо вивчення ситуації.

У свою чергу, заступник генерального прокурора Віктор Кудрявцев додав, що згідно з результатами перевірки, «зовнішнього втручання в роботу електронної системи «Рада» не виявлено».

Між тим, прес-центр СБУ 12 грудня повідомив, що спеціальна міжвідомча комісія у складі фахівців СБУ та Інституту проблем математичних машин і систем НАНУ не виявила втручання в роботу системи «Рада» під час голосування за призначення Тимошенко на посаду прем`єр-міністра.