Image Alternative text

Арестович повідомив, коли презентують мирний план з врегулювання ситуації на Донбасі

последние новости в Украине останні новини в Україні


Мирний план, спрямований на відновлення миру на Донбасі існує і в цей момент обговорюється політичними радниками. Деталі документа наразі не розголошуються через конфіденційність.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

Про це повідомив спікер української делегації ТКГ Олексій Арестович ефірі каналу "Україна 24". У розробці плану разом з Україною брали участь Франція і ФРН.

"Зараз є план спільних кроків так званий, який обговорюється в рамках ТКГ. Франція і Німеччина ініціативно розробили власний план, він називається "кластери", який передбачає їх ініціативи з врегулювання конфлікту. Вони обговорюються під час зустрічей політичних радників", — сказав Арестович.

Він зазначив, що цієї миті є конфіденційність інформації, у зв’язку з чим він не може розкрити деталі документа. Однак незабаром всі подробиці стануть відомі суспільству.

"План має бути презентований до кінця березня, під час чергової зустрічі політичних радників. Подробиці не розголошуються, це домовленість про конфіденційність, тільки після прийняття відповідних угод їх озвучать", — зазначив спікер української делегації в ТКГ.

Раніше в МЗС Російської Федерації заявили, що у них немає інформації про мирний план по Донбасу, запропонованому Францією і Німеччиною. За словами заступник Міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, про такий план вони "вперше чують".

Як раніше повідомлялося, 10 березня керівник офісу президента Андрій Єрмак під час онлайн-дискусії на тему "Конфлікт на Сході України: перспективи на 2021" повідомив, що у разі відсутності позитивної реакції на план Парижа і Берліна з боку Росії це означатиме, що Кремль не хоче миру. Також повідомлялося, що глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук зазначив, що при неприйнятті українського мирного плану на Донбасі Україні залишиться лише один вихід — захищатися від нападників.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/donbas/arestovich-povidomiv-koli-prezentuyut-mirniy-plan-z-vregulyuvannya-situacii-na-donbasi”