Image Alternative text

Мендель розповіла, як Зеленський відреагував на чутки про її вагітність від нього

Мендель: Це була дуже довга, до речі, чорна сукня, з довгими рукавами

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель повідомила, що Зеленський перевів тему її нібито вагітності від нього на жарт, а з дружиною президента Мендель цієї теми не обговорювала. Про це вона розповіла в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

За словами Мендель, у липні 2020 року, коли сталося "вкидання" про її нібито вагітність, Зеленський перевів цю тему на жарт. "Ну, запитав: "Як справи?" – посміявся, типу: "Ти при надії?" Ну він сам сміявся, це було смішно", – сказала вона.

Водночас, зазначила спікерка, непристойних жартів президент собі не дозволяв. "Ми не переходимо якихось меж", – підкреслила Мендель.

"Ви знаєте, він дуже зайнята людина насправді, а це – чергова дурна абсолютно атака, яка засвідчує примітивність мислення, тому що як ти можеш атакувати молоду дівчину? Ну найпримітивніше – секс із начальником" , – додала Мендель. Вона зазначила, що основний удар було спрямовано не на неї, а "по головній чоті держави", і вони із президентом це обговорювали. "Я завтра йду, післязавтра ніхто не знає, хто така Мендель. Питання ж не в мені", – пояснила прессекретарка.

Із дружиною президента Оленою Зеленською Мендель цієї теми не обговорювала, але підкреслила, що вона – "людина, яка абсолютно тверезо мислить і розуміє, що відбувається".

"Це настільки низько і далеко взагалі від чого-небудь, що немає сенсу це обговорювати. Це може бути рівень "60 минут", але точно не наш", – заявила вона і розповіла, що російське ток-шоу присвятило її вигаданій вагітності цілий блок. "60 "минут", п’ять експертів і жодної вагітності", – пожартувала Мендель.

Бацман зазначила, що у відеозверненні, в якому Мендель заявила, що чутки – фейк, вона виступила в "образі Есмеральди": з голими плечима і розпущеним волоссям. "Чому ти обрала цей одяг?" – запитала журналістка.

"Я була на фотозйомці. І я розуміла, що воно розгорається і що звичайним, нормальним людям, які сидять онлайн, – їм просто потрібно було сказати, що це фейк... Мені потрібно було надіслати меседж, це потрібно було зробити швидко", – заявила Мендель.

Вона не вважає, що її вибір одягу був чимось неправильним. "Це була дуже довга, до речі, чорна сукня, з довгими рукавами... Гарна сукня. Вона не з дешевих", – додала прессекретарка.

За її інформацією, якийсь відомий блогер присвятив цій сукні цілий випуск, але вона його не бачила.

"Ти ніколи не знаєш у моїй ситуації, на що будуть дивитися – то підбор обговорять, то зачіску, то ще щось. Є навіть Telegram-канал "Брови Мендель". Реально брови взяли! Навіщо? Хто це робить?" – підкреслила Мендель.

ВІДЕО
Відео: Алеся Бацман / YouTube

У липні Мендель виступила з відеозверненням в Instagram і прокоментувала матеріал про фейки, в яких її згадують як нібито вагітну від глави держави.

Мендель розмістила посилання на матеріал "24 каналу", опублікований 10 липня. Першою в сімці найгучніших фейків року згадано вагітну нібито від Зеленського Мендель. Авторами цієї інформації названо засновника політичного руху на підтримку п’ятого президента України Петра Порошенка "25%", журналіста Романа Реведжука, а також колишнього народного депутата Геннадія Балашова.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/mendel-rozpovila-jak-zelenskij-vidreaguvav-na-chutki-pro-jiji-vagitnist-vid-nogo-1543116.html”