Image Alternative text

Словаччина почала відправляти пацієнтів із COVID-19 до лікарень Польщі


Лікарні Словаччини переповнені пацієнтами з коронавірусом. Зараз число госпіталізованих наближається до 4 тисяч

Об этом сообщает Сити невс

Словаччина почала відправляти до Польщі перших пацієнтів з COVID-19, оскільки місцева система охорони здоров’я не витримує навантаження на тлі різкого зростання числа заражень. Про це повідомив державний секретар МОЗ Словаччини Петер Стахура.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

‘Перші пацієнти були доставлені в Горлицю’, – написав він у Facebook.

За словами представника МОЗ, Польща і Німеччина запропонували 10 ліжок з можливістю штучної вентиляції легень. Румунія направила своїх лікарів для допомоги, а також допомогла переобладнати деякі ліжко-місця, щоб їх можна було використовувати для пацієнтів з COVID-19.

Лікарні Словаччини переповнені пацієнтами з коронавірусом. Зараз число госпіталізованих наближається до чотирьох тисяч. У країні з населенням 5,5 млн осіб зареєстровано 7560 смертей від коронавірусу.

Нагадуємо, уряд Словаччини з 3 березня посилив карантинні заходи у зв’язку зі сплеском захворюваності на COVID-19. До 19 березня в Словаччині вводиться комендантська година після 20:00.

Джерело статті: “http://fromua.news/article/11053711/slovachchina-pochala-vidpravlyati-patsiientiv-iz-COVID-19-do-likarenj-poljschi/”


Джерело статті: “http://kuaizoukai.com/20811-28-05-slovachchina-pochala-vidpravliati-paciєntiv-iz-covid-19-do-likaren-polshi.html”