Image Alternative text

Віктор Медведчук: Акції непокори націоналістів – наслідок беззаконня влади і загравання з радикалами

Спочатку Президент України Володимир Зеленський закривав очі на безчинства націонал-радикалів і загравав з ультраправими політсилами, намагаючись домогтися їх лояльності. А тепер влада не в змозі приборкати радикалів, які потребують скасування законного рішення суду щодо одного з них. І це теж підсумок систематичного нехтування самим Зеленським норм Конституції і права. Таку думку в ефірі телеканалу «Россия-24» висловив народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук у відповідь на прохання ведучого прокоментувати протестні акції в Україні.

Об этом сообщает Информбюро

«Пан Зеленський в останній рік почав загравати з націонал-радикалами, загравати з тією частиною, яка, до речі, на виборах не підтримала ні його партію, ні його особисто. Він думав, що стане своїм для націонал-радикалом, для націонал-демократів. Продовжив політику Порошенко «Армія, мова, віра», продовжив політику дискримінації російської мови, політику переписування історії, – зазначив Медведчук. – Але ж у цих людей є свої кумири і свої лідери. І коли в діях Зеленського їм щось не підійшло, націонал-радикали висловилися ось так критично, так радикально, як це ми бачимо сьогодні ».Loading...

На думку політика, немає сумнівів, що суд виніс справедливе рішення щодо Сергія Стерненко. Однак мільйони українців не один раз ставали свідками того, як сам глава держави грубо порушував норми Конституції і законів України. Відповідно, радикально налаштовані молодики визнали себе вправі вимагати від Президента Зеленського і в цей раз порушити закон, не рахуватися з рішенням суду щодо їх соратника.

«Зеленський зміг закрити канали, порушивши Конституцію; застосувати санкції до громадян України, не маючи права цього робити. Він пішов на ці порушення. Так чому б тоді не вимагати від Зеленського, щоб він випустив з-під варти без рішення суду того ж Стерненко? – поставив риторичне запитання Віктор Медведчук. – Якщо можна порушувати закон в одному, значить, можна порушувати закон і в іншому. Ось вам логіка людей, які бачать, що Президент не дружить ні з Конституцією, ні з законами. Значить, нехай він робить так, як вигідно комусь, під тиском сили і радикальних дій ».Популярні новини зараз
 • Весни майже не буде: синоптики дали детальний прогноз погоди до літа
 • Весна не поспішає: март почнеться з морозів і снігопадів
 • В Україні хочуть контролювати кількість громадянств: як це буде працювати
 • Політик упевнений: владі спочатку слід було продемонструвати нетерпимість до правопорушень і заворушень, що влаштовуються радикалами. А також зберегти за собою монополію на застосування сили.

  «Треба дотримуватися законів і Конституції. Якби влада боролася своєчасно з порушеннями закону, то, може бути, її послідовність мала б іншу оцінку, – припустив Медведчук. – І ще, якби Зеленський, як глава держави, правильно демонстрував монополію на застосування сили, то, можливо, не було б і ось таких акцій. Хоча це скоріше не акції, а радикальне протистояння владі, щоб Зеленський не забувався».

  Також політик зазначив, що Зеленському варто було б діяти в інтересах всього українського народу і строго в рамках закону, а не заробляти сумнівні політичні дивіденди, потураючи радикально налаштованої вуличному натовпі.

  «Президент повинен відповідати інтересам всього українського народу, орієнтуватися на інтереси більшості українського суспільства. А все неправомірні дії припиняти відповідно до закону і до Конституції, не порушуючи чинне законодавство », – заявив Віктор Медведчук.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/27/viktor-medvedchuk-aktsiyi-nepokory-natsionalistiv-naslidok-bezzakonnya-vlady-i-zagravannya-z-radykalamy/”