Image Alternative text

Не свято: Нацрада попередила про наслідки святкування “23 лютого”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадала ЗМІ, що Україна не святкує радянське свято “23 лютого” і попередила про відповідальність.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Loading...

Регулятор ретельно моніторитиме ефіри мовників на предмет порушень, сказано у повідомленні на сайті Нацради, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“ЗМІ несуть відповідальність перед суспільством і нагадали про вимоги закону “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони на пропаганду їх символіки”, – зауважили у відомстві.Популярні новини зараз
 • Україну накриють одразу дві потужні магнітні бурі: озвучені небезпечні дати
 • Заплати штраф в 30 тисяч або продай корову: газовики придумали нахабну схему наживи на споживачах
 • У Києві затримано адміна “групи смерті”, в якій схиляли підлітків до суїциду
 • “Так, законом заборонено поширення і демонстрація аудіовізуальних творів, які містять популяризацію або пропаганду органів країни-агресора і їхні окремі дії, які створюють позитивний образ співробітників країни-агресора, співробітників радянських органів держбезпеки, виправдовують або визнають правомірною окупацію України. Таким чином законодавством передбачено недопущення трансляції та демонстрації каналами мовлення фільмів, вироблених фізичними і юридичними особами країни-агресора”, – додав регулятор.

  Державою-агресором законодавство України визначає РФ, яка 2014 року окупувала український Крим і заявила про його анексію, а на Донбасі вже шість років веде проти України гібридну війну.

  День 23 лютого в радянські часи сприймався не тільки як свято військових, а й як загалом «чоловіче свято», на противагу «жіночому» 8 березня. В сучасній Росії цього дня прославляють її Збройні сили.

  Тим часом дотримуватися радянсько-російської традиції досі продовжує й частина українців. Минулими роками українські телерадіокомпанії слідом за російськими теж ретранслювали старі радянські чи сучасні російські передачі на цю тему.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/23/ne-svyato-natsrada-poperedyla-pro-naslidky-svyatkuvannya-23-lyutogo/”