Image Alternative text

Росія не провокує Україну, а веде з нею війну, - Кравчук

последние новости в Украине останні новини в Україні


Україна ніколи не поступиться своїми національними інтересами в переговорах з Російською Федерацією щодо ситуації на Донбасі. Мир у Східній Україні та повернення Криму є пріоритетним питанням для української держави.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Про це заявив глава української делегації в ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук в ефірі одного з українських телеканалів, пише "УНІАН". Він зазначив, що стратегія в переговорах з Росією повинна мати ознаку системності.

"Ми повинні діяти активно, діяти системно і не даючи ніякої можливості, жодних шансів нашим опонентам, в такому випадку Росії, думати, що Україна поступиться національними стратегічними інтересами. Цього не було і не буде ніколи, але повинні діяти адекватно", — заявив він.

Крім того, за словами Кравчука, сьогодні про провокації з боку РФ не йдеться. Сьогодні стоїть питання про протистояння у війні, яку Росія веде щодо України.

"Коли ми говоримо про війну на Донбасі, то не можна говорити "вони нас провокують, стріляють і вбивають"... Ми повинні говорити, вони ведуть проти України реальну війну, порушують домовленості про всеосяжну тишу, а не провокують, коли ми будемо називати речі своїми іменами, — будемо війну називати війною, а не якоюсь АТО. Будемо говорити про те, що вони вбивають, а не провокують. Так само у всіх інших питаннях", — сказав Кравчук.

Раніше повідомлялося, що в РФ назвали Україну недружньою державою, яка перетворилася на "проєкт західних країн". Представник Кремля Дмитро Пєсков зазначив, що такий висновок щодо України зробили, виходячи з "антиросійських дій, які постійно домінують у політиці українського керівництва".

Також повідомлялося, що спікер делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович пояснив у прямому ефірі для чого перший президент Леонід Кравчук бере участь у російських телеефірах. Арестович підкреслив, що дії Кравчука не варто засуджувати, через те, що він доносить, таким чином, російській стороні тугу зору України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/rosiya-ne-provokue-ukrainu-vede-z-neyu-viynu-kravchuk”