Image Alternative text

У Херсоні держвиконавці "рейдернули" новобудову, житла в якій чекають люди

Про це повідомили у прес-центрі СБУ, передає Depo.Херсон.

Об этом сообщает http://balansst.com

Начальник Олешківського районного відділу виконавчої служби та старший державний виконавець Корабельного районного відділу ДВС Херсонщини сприяли рейдерському захопленню багатоквартирного будинку.

Чиновники незаконно арештували корпоративні права товариства, яке зводило багатоквартирний будинок та в інтересах фірм, наближених до кримінальних кіл регіону, організували відчуження нерухомості за ціною приблизно у 10% реальної вартості недобудови.

"Через дії зловмисників могли постраждати інтереси громадян, які інвестували у будівництво житла", – зазначили в СБУ.

Нині за матеріалами СБУ ініційовано процес повернення корпоративних прав законному власнику. У рамках провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, оголошення підозри у вчиненні злочину начальнику Олешківського районного відділу та старшому державному виконавцю Корабельного районного відділу ДВС Херсонщини.

Нагадаймо, херсонський митник-керівник міжвідомчої групи "погорів" на "відкатах".Джерело статті: “https://zp.depo.ua/ukr/zp/u-khersoni-derzhvikonavtsi-reydernuli-novobudovu-zhitla-v-yakiy-chekayut-lyudi-201912111078845”