Image Alternative text

Зеленський назвав водіїв перевантажених фур «засранцями» (відео)

Президент України Володимир Зеленський назвав водіїв фур, які їздять перевантаженими дорогами України, «засранцями». Про це він сказав у відеозверненні в закритій групі, відео з якої поширили низка ЗМІ та користувачів соціальних мереж.

Об этом сообщает Русский слон
«Ви знаєте, ми тут робимо «Велике будівництво» в країні, будуємо тисячі доріг, думаємо, як побудувати, згідно з планом, як в цьому році все встигнути, де взяти ці гроші. І вже будуємо, і вже багато доріг збудували. Не знав, що є така проблема, як зберегти дороги», – сказав Зеленський.


Президент розповів, що знайшов у месенджері групу під назвою «ГВК-Весовой контроль», у якій 17 864 людини, і долучився до неї.


«Подивився, як далекобійники один одному говорять, куди їхати, куди не їхати… Туди можна їхати, а он в Умані все контролюють… Чесно кажучи, розвеселили ви мене. Хотів би вам сказати, що ви, хлопці, — засранці. Ми тут хочемо щось хороше зробити для країни, а ви допомагати не можете, то хоча б трішки не заважайте. Добре? Тому що все одно всі чати ми знайдемо, і вас також знайдемо, і буде боляче», – попередив він.


Зеленський нагадав, що існує домовленість зі Службою безпеки України, Національною поліцією, з Державтоінспекцією про налагодження роботи пропускних пунктів, аби не було перевантаження автомобілів і додав, що 1 кілометр дороги обходиться бюджету в 1 млн. доларів.


Зеленский назвал водителей фур из чата – засранцами! Ржу неистово. Президент зашёл в чат для водителей фур, где они сообщают безопасные маршруты без весового контроля друг другу и дал водителям характеристику. Поломалась водительская соц сеть )))))Мне конечно импонирует, что президент страны в чатах ищет нарушителей, но блин. А может поставить более жестко вопрос перед патрульной службой? Почему бы и нет?Кстати, а есть ещё чат Порошенко с Байденом, там тоже всякое интересное обсуждают.

Опубліковано Vasiliy Apasov Вівторок, 23 червня 2020 р.Президент на відео частково говорить українською, а часом переходить на російську.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/zelenskyj-nazvav-vodiyiv-perevantazhenyh-fur-zasrantsyamy-video.html”