Image Alternative text

Нардепи по-новому вноситимуть правки до законопроєктів - президент підписав зміни до регламенту Ради

Нардепи по-новому вноситимуть правки до законопроєктів — президент підписав зміни до регламенту Ради

Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений народними депутатами закон "Про внесення зміни до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроєкту, який готується до другого читання".

Об этом сообщает http://thefirst-online.com

Документ 3 жовтня підтримали 229 депутатів. Зміни внесли задля підвищення якості підготовки у парламентських комітетах законопроєктів, які готуються до другого читання.

Зокрема, зміни стосуються частини, які саме пропозиції та поправки можуть бути внесені до документа.

"Пропозиції та поправки до законопроєкту, який готується до другого читання, можуть вноситися лише до того тексту законопроєкту (розділів, глав, статей, їхніх частин, пунктів, речень), який прийнятий Верховною Радою за основу. Головний комітет може прийняти рішення про врахування внесених пропозицій і поправок до тих структурних частин законопроєкту, що не були предметом розгляду у першому читанні, якщо внесення таких пропозицій і поправок зумовлене необхідністю внесення змін до інших законів, виправлень, уточнень, усунення помилок та/або суперечностей у тексті законопроєкту, який готується до другого читання", — ідеться в тексті, за який проголосували нардепи.

Терміни внесення поправок залишили без змін — протягом 14 днів після прийняття законопроєкту за основу, до повторного другого читання законопроєкту пропозиції та поправки вносяться в 10-денний строк після дня попереднього другого читання і лише до тих статей, їхніх частин, пунктів, речень законопроєкту, що не були ухвалені в другому читанні.

Тим часом Верховна Рада ухвалила законопроєкт, відповідно до якого за часті прогули без поважних причин пленарних засідань парламенту чи засідань комітетів народним депутатам припинятимуть відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/nardepi-po-novomu-vnositimut-pravki-do-zakonoproyektiv-prezident-pidpisav-zmini-do-reglamentu-radi-1427775.html”