Image Alternative text

Колишні поліцейські організували розбійний напад на фермера в Одеській області


Сьогодні, 24 січня, прокурори прокуратури Одещини спільно зі слідчими ДБР за оперативним супроводом співробітників Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі України затримали чинного і колишнього співробітників поліції під час скоєння розбійного нападу.

Об этом сообщает http://ufc-capital.com

Правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що 27-річний співробітник підрозділу спецпризначення поліції разом з 29-річним спільником, звільненим з поліції в минулому році і ще двома співучасниками намагається організувати розбійний напад на фермера в Окнянському районі Одеської області з метою заволодіння грошима.

Правоохоронці запобігли злочину, затримавши співробітника спецпідрозділу поліції в будинку фермера. Ще одного злочинця затримали в Одесі – він чекав спільників, щоб розділити видобуток.

Місцезнаходження ще двох учасників злочинної групи встановлюється. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру і обрання їм запобіжного заходу.

Також перевіряється їх причетність до скоєння аналогічних злочинів.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/0120070-kolishni-policeiski-organizyvali-rozbiinii-napad-na-fermera-v-odeskii-oblasti.html”