Image Alternative text

Фільм "Сторонній" отримав нагороду міжнародного кінофестивалю в Токіо


В український прокат картина вийде в 2020 році

Об этом сообщает http://top-smi.com

Український езотеричний детектив "Сторонній" (Stranger) Дмитра Томашпольського отримав нагороду міжнародного кінофестивалю Bloodstained Indie Film в Токіо, в секції SCI-FI (фантастика).

Як повідомляє Держкіно в Facebook, всього в конкурсі в цій номінації боролися 15 фільмів з США, Японії, Канади, Франції, Швеції, Великобританії та інших країн світу.

Це вже шостий міжнародний кінофестиваль за участю "Стороннього" фільм був представлений в Південній Кореї, США і Канаді, на черзі — Індія і Колумбія. В Онтаріо на Міжнародному кінофестивалі хоррорів Terror In The Bay Film Festival "Сторонній" отримав нагороду за найкращу операторську роботу (оператор-постановник — Сергій Смичок).

Читайте також: Фільм "Фаворитка" став тріумфатором премії Європейської кіноакадемії

Головні ролі в картині виконали Анастасія Євтушенко і Даша Трегубова.

Згідно синопсису, команда з синхронного плавання зникла під водою в басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропала під час прийому ванни. Яким чином ці справи пов’язані і яке відношення до них має лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глухівській, в кар’єрі якої немає жодного нерозкритої справи. А ще їй належить з’ясувати, хто вона насправді.

В український прокат фільм "Сторонній" вийде в 2020 році.


Джерело статті: “https://tvgid.ua/news/11122019/122873/”