Image Alternative text

«Більше не дипломати»: Зеленський позбавив соратників Порошенко дипломатичного статусу

Глава української держави Володимир Зеленський залишив соратників п’ятого президента України Петра Порошенка – Артура Герасимова та Володимира Ар’єва дипломатичного статусу. Про це більш детально йдеться в указі №680/2019. Тобто, Володимир Зеленський скасував укази, які були видані п’ятим президентом нашої країни Петром Порошенком.

У документі повідомляється: «Скасувати як такі, що видані безпідставно: Указ Президента України від 18 травня 2019 №275 «Про присвоєння дипломатичних рангів» в частині, що стосується присвоєння дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного Посла Ст. Ар’єву і А. Герасимову».

Нагадаймо, раніше сьогодні ми вже повідомляли, що Національне антикорупційне бюро України почало кримінальне провадження щодо колишнього президента української держави Петра Порошенка, а також екс-глави зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна. У прес-службі НАБУ заявили, що на такий крок відомство Феміда зобов’язала своєю постановою від 23 серпня поточного року.Джерело статті: “http://povin.com.ua/230456-11-09.html”