Image Alternative text

Microsoft показала нове меню «Пуск»

Windows 10 недавно досягла 1 мільярда активних пристроїв, тому Панос Панай (Panos Panay), що відповідає в Microsoft за Surface, вирішив опублікувати відео святкування, створене командою Windows. Сам ролик розповідає про деякі поліпшення, які операційна система пережила останнім часом, але в той же час, схоже, натякає на пару функцій, які ще не доступні, включаючи більш відполіроване меню «Пуск».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Microsoft оновлює меню «Пуск» – про це ми чуємо все частіше, і нове відео, опубліковане паном пана, є живим доказом того, що в цій області дійсно заплановані помітні удосконалення.

Нове меню «Пуск» включає в себе додаткові поліпшення дизайну живих плиток і стає ще ближче до візуального мови Fluent Design, яким Microsoft зараз прагне дотримуватися у всіх своїх продуктах (перш за все, зрозуміло, в Windows 10). Звичайно, меню «Пуск» адаптується як до світлого, так і до темного режимам і в цілому воно виглядає трохи більш сучасним, ніж поточна версія.

Доброю новиною є те, що живі плитки поки нікуди не подінуться. У минулому році звучали чутки, ніби Microsoft задумала відмовитися від концепції живих плиток через статистичного зниження їх використання, і нібито програмний гігант думав перенести статичну меню «Пуск» з Windows 10X в повну версію своєї настільної ОС.


Таким чином, очікувалося, що живі плитки підуть в минуле, але, судячи з тизер, вони залишаться. Звичайно, є ймовірність, що Microsoft ще відполірує їх додатковими штрихами призначеного для користувача інтерфейсу. Наступна версія Windows 10 2004 буде випущена навесні цього року. Очікується, що Microsoft підпише збірку RTM вже в квітні, причому публічне розгортання має розпочатися в тому ж місяці або в травні.


Джерело статті: “https://portaltele.com.ua/news/software/microsoft-pokazala-nove-menyu-pusk.html”