Image Alternative text

В США заявили про створення вакцини від коронавірусу

Американська біотехнологічна компанія Moderna повідомила про створення вакцини mRNA-1273 від смертельного коронавірусу, перші випадки зараження яким вже зафіксовано в Швейцарії і в Іспанії. Першу партію вакцини для випробування на людях вже направили до Національного інституту вивчення алергічних та інфекційних захворювань.

Об этом сообщает Роспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті Moderna.Loading...

За словами розробників, вакцина була створена за рекордні 42 дні з моменту секвенування генома вірусу. Над нею працювали близько 100 співробітників компанії.

Директор інституту Ентоні Фосі в інтерв’ю The Wall Street Journal відзначив, що випробування вакцини почнуться в квітні 2020 року. Близько 25 здоровим добровольцям введуть дві дози, щоб оцінити безпеку вакцини і формування імунної відповіді для захисту від коронавірусу.

Результати випробувань можуть з’явитися уже влітку. У разі, якщо вони будуть успішними, в широкому доступі вакцина з’явиться протягом декількох місяців.

Нагадаємо, представники влади китайської провінції Хубей повідомили, що інкубаційний період після інфікування на коронавірус COVID-19 може становити 27 днів, а не 14, як прийнято вважати.

Як повідомлялося раніше, в Ухані зафіксували повторні випадки зараження коронавірусом Covid-19. Влада Китаю повідомила, що повторні аналізи у 195 пацієнтів, яких вважали вже здоровыми, знову показали наявність інфекції.

А тим часом українці — члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, на борту якого спалах коронавіруса Covid-19, відмовився від евакуації. Не виключено, що на їх рішення вплинуло те, як зустріли евакуйованих з Уханя в Нових Санжарах.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/25/v-ssha-zayavili-pro-stvorennya-vaktsini-vid-koronavirusu/”