Image Alternative text

Фрік-шоу: Надія Савченко працюватиме на каналі Медведчука замість Іллі Киви

Фрік-шоу: Надія Савченко працюватиме на каналі Медведчука замість Іллі Киви

Після того, як контроль за ZIK-ом отримав Віктор Медведчук, на цьому телеканалі почали працювати найбільш несподівані ведучі.

Влітку свою авторську програму на ZIK мав Ілля Кива. Відтепер співробітницею телеканалу стала не менш одіозна Надія Савченко.

Об этом сообщает http://marketingmix.com.ua

Савченко буде ведучою програми «Коментатор». Анонс програми із Надією Савченко опубліковано на каналі ZIK в YouTube.

Нагадаємо, що у червні цього року стало відомо, що новим власником каналу ZIK став близький соратник Віктора Медведчука – Тарас Козак. Він об’єднав три інформаційні телеканали – «112 Україна», NewsOne і ZIK у медіахолдинг «Новини», який очолив Олексій Семенов.

Через зміну власника низка журналістів покинула телеканал. У липні в ефірі ZIK з’явилася авторська програма за участі новоспеченого однопартійця Медведчука Іллі Киви «Запитай Киву».

28 серпня в Інтернеті «спливло» відео, на якому Кива заявляє, що буде боротися проти України і її народу. Відео із характерним зізнанням імовірно становить фрагмент авторської програми «Запитай Киву» від 31 липня. Запис програми був видалений із YouTube-каналу ZIK.

«Ми будемо боротися за вас, ми будемо отстаівати інтереси. Для цього ми прийшли в політику. Для цього отримали вашу довіру. Вашу довіру для боротьби проти України і проти українського народу», – заявляв на відео Ілля Кива.


Джерело статті: “http://bastion.tv/news/frik-shou-nadiya-savchenko-pracyuvatime-na-kanali-medvedchuka-zamist-illi-kivi/”