Image Alternative text

Голова Гостомельської ради з порушеннями віддав землю сину

Голова Гостомельської ради з порушеннями віддав землю сину
Голова Гостомельської ради з порушеннями віддав землю сину

Голову Гостомельської ради екс-регіонала Юрія Прилипка підознюють у вчиненні адміністративних правопорушень. Про це“Громаді Приірпіння” повідомили в прокуратурі Київської області:

“Києво-Святошинською місцевою прокуратурою 11.02.2015 складено протоколи про вчинення Гостомельським селищним головою адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, селищний голова не повідомив сесію селищної ради про наявний у нього реальний конфлікт інтересів при прийнятті рішення про передачу в оренду земельної ділянки на користь свого сина, та прийняв відповідне рішення в умовах реального конфлікту інтересів. На даний момент протоколи про вчинення адміністративних правопорушень направлені для розгляду до Ірпінського міського суду Київської області”.

На одній з перших сесій Гостомельської ради, яка відбулася 12 листопада 2015 року, голова ради екр-регіонал Юрій Прилипко запропонував депутатам підтримати рішення про зміну орендаря в земельної ділянки за адресою с. Гостомель, пров. Річний.

Земля належала Юрію Прилипку, а передати в оренду Прилипко запропонував її своєму рідному сину екс-депутату Гостомельської ради В’ячеславу Прилипку.

За це рішення депутати проголосували одноголосно, про що вказано в протоколі засідання сесії. Окрім того, сам Прилипко, маючи очевидний конфлікт інтересів, не наголосив на цьому.

“Перед голосування Прилипко повинен був сказати, що так як ця ділянка знаходиться у його оренді і переходить до його сина, він не може брати участь у голосуванні й попросити занести цю інформацію до протоколу. Але Прилипко цього не зробив”, – розповідає депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

nikorupciji.org