Image Alternative text

У Раді намагаються відновити відео можливого кнопкодавства під час голосування за Шкарлета — Разумков

У парламенті намагаються відновити відео по голосуванню за міністра освіти Сергія Шкарлета, на якому могло відбуватися кнопкодавство.

Об этом сообщает Чиновник Инфо

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передає Цензор.нет.

Разумков пояснив, що спершу сервери, які відповідають за відео з камер, не перебували в управлінні Верховної Ради. Вони були в розпорядженні Державної охорони.

Читайте також:
Кнопкодавство під час призначення Шкарлета: Венедіктова розповіла про перебіг розслідування

Тепер же ситуація змінилася і відео намагаються відновити. Разумков не уточнив, скільки часу займе цей процес.

Шкарлет був призначений міністром навчання 17 грудня, рішення підтримали 226 народних депутатів.

За словами Інни Совсун, члени фракції ОПЗЖ під час голосування кнопкодавили. Цей факт може поставити під сумнів законність призначення Шкарлета.

Читайте також:

«Я за все життя нічого не зламав». Інтерв’ю НВ з міністром освіти Сергієм Шкарлетом, найбільш неоднозначною фігурою Кабміну

Через це фракція Голос заявила про наміри подати до суду. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив вивчити ситуацію з кнопкодавством, а 19 грудня депутати від Європейської солідарності і Голос внесли до парламенту проеєкт постанови про відставку міністра.

Шкарлет з 25 червня виконував обов’язки міністра освіти і науки.

Освітній комітет Ради не підтримував призначення Шкарлета ні виконуючим обов’язки, ні міністром освіти.

Його звинувачують в плагіаті в наукових роботах, відданості Партії регіонів і зв’язках з колишнім міністром освіти Дмитром Табачником.

Плагіат в дисертації і публікаціях Шкарлета підтвердив комітет з питань етики Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти. Шкарлет після цього подав до суду на Нацагентство.

Редактор: Євгеній Василенко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/priznachennya-shkarleta-razumkov-zayaviv-shcho-video-namagayutsya-vidnoviti-novini-ukrajini-50145284.html”