Image Alternative text

В Україні може різко змінитися курс долара: озвучено прогноз до кінця березня

Старший аналітик інвестиційної компанії "Альпарі" Вадим Іосуб прогнозує два сценарії ситуації на валютному ринку України: за оптимістичним з них, гривня щодо долара зміцнитися до кінця поточного місяця ще на 60 копійок, її курс досягне позначки 27,4 грн / дол.

Об этом сообщает ТОП СМИ


Такий прогноз експерт повідомив виданню Obozrevatel.


За його словами, гривня на валютному ринку протягом минулої зими уникла різких потрясінь — не було ні сильної девальвації, ні значного її зміцнення.


"Якщо говорити про динаміку за весь лютий, курс долара, встановлений НБУ, знизився на 0,9%, а євро виріс на 0,1%. Це відбулося на тлі зростання валютної пари EUR/USD на світовому ринку з 1,2100 до 1,2230 (+ 1,1%) ", - зазначив аналітик.


Втім, вже перший тиждень березня може супроводжуватися незначною девальвацією гривні, долар може подорожчати на 10-20 копійок. Зміцнити гривню може початок посівної кампанії в Україні, яка буде стимулювати представників аграрного бізнесу продавати валютну виручку.


Якщо ж цього не відбудеться, то долар до кінця березня може подорожчати до 28,5 грн / дол.


"Долар США буде торгуватися в діапазоні 27,4-28,5 грн, європейська валюта — в діапазоні 33,5-34,8 грн", - прогнозує Вадим Іосуб.


Детальніше про те, що відбувається на валютному ринку, і яким буде курс гривні в найближчій перспективі і до кінця 2021 року читайте в матеріалі "Апострофа": Купуємо долари? Яким буде курс гривні в 2021 році


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/currency/2021-03-02/v-ukraine-mojet-rezko-izmenitsya-kurs-dollara-ozvuchen-prognoz-do-kontsa-marta/224539”