Image Alternative text

У Харкові кондитерська потрапила у гучний скандал через 23 лютого

последние новости в Украине останні новини в Україні

У Харкові відома кондитерська напекла тортів до 23 лютого, яке в Україні вже давно не відзначають. 23 лютого — річниця створення Червоної Армії.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

У харківському закладі громадського харчування Fit kitchen вирішили відсвяткувати 23 лютого. У кондитерській напекти тортів із цифрою "23".

У кафе пояснили, що не важливо, до чого та як приурочено цю дату, адже для дуже багатьох – це важливий день.
Після критики користувачів у соцмережі, у закладі наголосили, що їхнє завдання – догодити клієнтам. І це вже особиста справа кожного, що та коли святкувати.

Після шквалу критики адміністратор закладу заявила, що не збирається вибачатися або щось змінювати, адже кожен має право святкувати в той день, коли йому заманеться. Жінка додала, що вони – не політичний блокі не роблять якусь агітацію, повідомляє 24 канал.

Раніше повідомлялося, що у селищі Калчева на Одещині місцева влада вже тривалий час не погоджується на знесення пам’ятника Леніну. Раніше голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович прокоментував ситуацію із зірками на мосту Патона у Києві.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-kharkovi-konditerska-potrapila-u-guchniy-skandal-cherez-23-lyutogo”