Image Alternative text

У Кремлі назвали Революцію Гідності кривавим держпереворотом: деталі скандальної заяви

последние новости в Украине останні новини в Україні

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова випустила коментар у зв’язку із сьомою річницею української Революції Гідності. На її думку, через Майдан виникла війна на Донбасі.

Об этом сообщает Правда ЮА

На думку російської влади, висновки яких озвучила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, сім років тому на київському майдані відбувся "кривавий державний переворот, який привів до трагічних наслідків для самої України, регіональної та міжнародної стабільності".

Захарова зазначила, що протести грубо підтримає США і додала, що правда про події Майдану досі переховується. Через Майдан, на думку Захарової, Крим відійшов Росії і почався конфлікт на Донбасі.

В українців не виправдалися очікування соціально-економічного процвітання, "буксує виконання Угоди про асоціацію з ЄС, розриваються історичні виробничі та гуманітарні зв’язки з Росією і іншими країнами СНД". На думку Марії Захарової, за сім років Україна з благополучної держави перетворилася в одну з найбідніших європейських країн, яка продовжує втрачати самостійність, політичну і економічну незалежність.

Раніше повідомлялося, що в МЗС Росії відреагували на заяву Кулеби по Криму і обізвали Україну "пеклом". Нагадаємо, ASPI news повідомляло, що Дмитро Кулеба заявив, що може "охолодити запал" Росії в її зазіханнях на територію України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-kremli-nazvali-revolyuciyu-gidnosti-krivavim-derzhperevorotom-detali-skandalnoi”