Image Alternative text

Мережа "Спортмастер" заявляє, що й далі працюватиме в Україні. Її власник потрапив під санкції РНБО

Санкції ввели проти компанії власника мережі "Спортмастер"

Мережа магазинів "Спортмастер Україна" й далі працюватиме в Україні попри введені санкції проти її власника – компанії Sportmaster Operation Pte.Ltd. Про це агентству "Інтерфакс Україна" повідомила CEO "Спортмастер Україна" Людмила Книш.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

"Прецедент щодо включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до санкційного списку є неаргументованим та безпідставним і викликає багато запитань, відповіді на які поки не можуть дати навіть провідні юристи України", – заявила вона.

За словами Книш, на сьогодні немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії, і "Спортмастер" продовжує роботу виключно в правовому полі.

"Усі ці роки компанія "Спортмастер Україна" проводила й проводить самостійний, незалежний, чесний, відкритий бізнес, що ґрунтується на суворому дотриманні законів України, встановлених правил і кодексу бізнесу, залишаючись поза політикою", – підкреслила вона.

Рада національної безпеки і оборони 19 лютого вирішила ввести санкції проти 19 юридичних осіб (серед них і власник "Спортмастера") і восьми фізосіб: п’ятьох громадян Росії (за даними ЗМІ, це менеджери активів сім’ї нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука) і трьох українців – самого Медведчука, його дружини Оксани Марченко й Наталії Лавренюк, яку ЗМІ називали цивільною дружиною нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Обмеження вирішили застосувати до цих осіб на підставі розслідування СБУ за статтею про фінансування тероризму.

Також Рада нацбезпеки доручила повернути в держвласність нафтопродуктопровід "Самара – Західний напрямок". Нафтопродуктопровід експлуатує компанія "Прикарпатзахідтранс". Із Медведчуком її пов’язували "Економічна правда", LIGA.net та екснардеп Сергій Лещенко. Сам політик зв’язок із цією компанією заперечував.

В ОПЗЖ назвали обмеження "репресіями й знищенням української демократії". Медведчук назвав незаконними введені проти нього санкції, а Марченко заявила, що після занесення її до санкційного списку вступає в партію ОПЗЖ і йде в політику.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/merezha-sportmaster-zajavljaje-shcho-prodovzhit-pratsjuvati-v-ukrajini-jiji-vlasnik-potrapiv-pid-sanktsiji-rnbo-1541003.html”