Image Alternative text

Відділення поліції № 4 у місті Герца має нового керівника


Відповідно до наказу начальника ГУНП в Чернівецькій області Анатолія Дмитрієва, відділення поліції № 4 (м. Герца) Чернівецького районного управління поліції очолив полковник поліції Віорел Барбакар. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Об этом сообщает Антикор

Офіційно представив новопризначеного керівника особовому складу начальник Чернівецького районного управління поліції Ален Синжерян.

Віорел Барбакар розпочав службу в правоохоронних органах у 2001 році. З 2009 року почав обіймати керівні посади. Раніше поліцейський керував колишнім Шевченківським відділенням поліції у місті Чернівці.

Ален Синжерян наголосив, що керівництво Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області очікує від нового начальника високого рівня організації роботи в підрозділі, продуктивної співпраці з місцевими громадами та якісного реагування на повідомлення громадян.

Полковник поліції Віорел Барбакар подякував за довіру та запевнив, що ввірений йому підрозділ буде ефективно протидіяти злочинності й захищатиме інтереси громадян.

Відділення поліції № 4 у місті Герца має нового керівника

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/viddilennya-policiyi-u-misti-gerca-mae-novogo-kerivnika-403020”