Image Alternative text

Ситуація катастрофічна: в Києві через сніг виник сміттєвий колапс, фото

У столиці України, яку вже кілька днів поспіль атакують потужні снігопади, комунальні служби не справляються не тільки з вивезенням з дворів жилих будинків снігу, але навіть і сміття.

Об этом сообщает Гипотеза


Відповідне фото, яке демонструє таку ситуацію, надіслав читач "Апострофа".


За словами киянина, із засніженого двору будинку номер 23 на вулиці Дніпровська набережна вже понад тиждень не вивозять сміття. Всі сміттєві баки давно переповнені, однак комунальна техніка досі у дворі не з’являлася. Мешканці будинку страждають через таку антисанітарію не менш, ніж через рясні снігопади.


Як видно на фото, сміття вже не поміщається в контейнерах, його складують прямо на критому сміттєвому майданчику.Нагадаємо, що раніше в Києві комунальні служби не захотіли розчищати від снігу дорогу до школи, в якій навчаються діти з проблемами зору. На дії комунальників поскаржилися батьки школярів.


Як повідомляв "Апостроф", раніше житель Чернігівської області пішов на хитрість, щоб правоохоронці зі спеціальною технікою розчистили дорогу біля його будинку в селищі Грибова Рудня.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2021-02-15/situatsiya-katastroficheskaya-v-kieve-iz-za-snega-voznik-musornyiy-kollaps-foto/223081”