Image Alternative text

В РНБО заговорили про закриття інших антиукраїнських каналів

У Раді національної безпеки і оборони припускають, що після закриття каналів “112 Україна”, NewsOne і ZIK введуть санкції і проти інших.

Об этом сообщает Москов пост

Як заявив секретар РНБО Олексій Данилов, таких антиукраїнських каналів “дуже багато” в країні,передає “Прямий”.Loading...

“Таких каналів дуже багато. Як тільки у нас будуть відповідні документи, а не емоції, ми відразу будемо робити відповідне реагування. Звертаю увагу, не має значення – це на сході, заході, на півдні або в будь-якому іншому місці”, – заявив Данилов .

Раніше секретар РНБО повідомив, що санкції проти телеканалів ввели на підставі звернення Верховної ради від 2018 року і секретної інформації, яка надійшла з Російської Федерації.Популярні новини зараз
  • В РНБО заговорили про закриття інших антиукраїнських каналів
  • У лютому українці отримають платіжки з новими тарифами на електроенергію: скільки платитимемо
  • Кораблі Чорноморського флоту повинні передати Україні, – Резніков
  • Як ми вже розповідали раніше, Мінкульт направить в компанію YouTube рішення РНБО щодо санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK, «112 Україна». Україна проситиме закрити їх сторінки на YouTube.

    Тим часом, в США і ЄС позитивно відреагували на введення владою України санкцій у відношенні телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна»

    Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

    Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/03/v-rnbo-zagovorili-pro-zakrittya-inshih-antiukrayinskih-kanaliv/”