Image Alternative text

З архіву ПУ. "Это наша армия строила": У РФ цинічно відповіли меру Херсона на його слова про українське місто

Член Ради Федерації РФ заявив, що місто з’явилося на місці, де російська армія влаштувала собі укріплення в Російсько-турецькій війні.

Сергій Цеков. Фото: ТАСС.

Член Ради Федерації РФ Сергій Цеков був розлючений позицією влади Херсона про те, що "південь України — етнічно, ментально, географічно, культурно український". Він спробував довести зворотне, інформують 27 грудня 2019 року.

Об этом сообщает Москов постскриптум

"Нехай вони поставлять собі питання, хто Херсон побудував", — заявив представник російської влади. Він так нагадав, що місто з’явилося на місці, де російська армія влаштувала собі укріплення в Російсько-турецькій війні. "Це ж (було — ред.) за часів після прийняття Криму до складу Росії", — додав Цеков. Він "забув" згадати, що тоді була ще Російська імперія, яка припинила своє існування 1917 році. Та й "прийняття Криму" не було. В ті часи відбулася повноцінна анексія півострова у Кримського ханства.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-to-nasha-armyia-stroyla-u-rf-tsynichno-vidpovily-meru-khersona-na-ioho-slova-pro-ukrainske-misto-359922.html”