Image Alternative text

Зеленський під обмін помилував рецидивіста: розбійник вже вдруге опинився у в’язниці за напад на жінку

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
European pressphoto agency


Обмін полоненими з російськими терористами та злочинцями на окупованому Росією Донбасі для українців відбувся високою ціною. Деякі громадяни вже постраждали від рішення президента Володимира Зеленського щодо помилування справжніх злочинців.

Об этом сообщает Русский слон

Неодноразово судимий Ілля Маслов, якого під обмін з бойовиками помилував чиновник, вчинив вже другий розбій. Про це свідчить рішення Святошинського районного суду Києва.

Слідчі встановили, що зловмисник у січні 2020 року знайшов на сайті знайомств оголошення своєї жертви. Він зателефонував жінці та домовився про зустріч у неї вдома. У квартирі громадянки чоловік погрожував їй предметом, схожим на ніж. Зловмисник спитав у неї, де зберігаються гроші, та вкрав 2 тисячі гривень і мобільний телефон "Нокіа".

Суд детально розглянув усі матеріали провадження. Інстанція призначила покарання для зловмисника у вигляді 7 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Маслов був неодноразово судимий в Україні та Росії. Його не звинувачували у веденні бойових дій на Донбасі та в інших політичних злочинах. Президент Володимир Зеленський помилував рецидивіста. В день обміну в’язнями з бойовиками, 29 грудня 2019 року, Маслов був звільнений з колонії.

Раніше ASPI news повідомляло, що в Офісі президента висловили сподівання стосовно обміну полоненими у 2020 році. Також стало відомо, що Росія зриває переговори в ТКГ про обмін полоненими.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/zelenskiy-pid-obmin-pomiluvav-recidivista-rozbiynik-vzhe-vdruge-opinivsya-u”