Image Alternative text

П’яні перегони у центрі Тростянця. Коли гонщиків зупинили, один вдарив поліцейського


  • Віктор СКРИПНИК
  • 3
П’яні перегони у центрі Тростянця. Коли гонщиків зупинили, один вдарив поліцейського
Одразу на дві статті Кримінального Кодексу "заробив" житель Тростянецького району — накинувся з кулаками на поліцейського, а потім на громадського активіста
  • Брати «Шумахери» випили і влаштували перегони.
  • За напад на поліцейського одного з них будуть судити.
  • Кого ще вдарив п’яний гонщик?

За напад на поліцейського відповідатиме у суді житель Тростянецького району. Він же дістав кулаками ще одного чоловіка, який був разом з поліцейським. Це — представник формування охорони громадського порядку.

Об этом сообщает FIB

Одночасно «заробив» на дві статті Кримінального Кодексу.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, до суду передано обвинувальний акт, в якому йдеться про заподіяння тілесної шкоди правоохоронцю і громадському активісту. Акт подано прокуратурою Бершадського району.

Подробиці для 20minut.ua розповіли у прес-службі прокуратури області. Двоє братів приїхали у центр Тростянця на двох автомобілях. Після того влаштували перегони на головній вулиці.

Очевидці повідомили в поліцію.

«Шумахери»,схоже, образилися, що їх зупинили поліцейські. Один з них, вийшовши з машини, матюками «поніс» на правоохоронця, а також на представника громадського формування, який також приїхав на виклик.

Коли слів забракло, агресивний «шумахер» накинувся з кулаками.

У повідомленні прокуратури сказано «завдав тілесних ушкоджень».

Братів-«гонщиків» перевірили на алкоголь. Спиртне додало їм сміливості.

В обвинувальному акті прокуратури сказано, що одного з них підозрюють у порушенні двох статей Кримінального Кодексу — «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» та «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок».

За такі порушення можна отримати до п’яти років обмеження або позбавлення волі. Це вже як вирішить суд. Та й за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння теж є покарання.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/pyani-peregoni-u-tsentri-trostyantsya-koli-gonschikiv-zupinili-odin-vd-11171887.html”