Image Alternative text

Путін продовжив на рік дію продуктового ембарго

Путін продовжив дію контрсанкцій ще на рік

Президент Росії Володимир Путін продовжив до 2021 року дію ембарго на постачання деяких видів продовольства із країн, які ввели або підтримали санкції щодо РФ через анексію Криму і збройну агресію проти України. Указ від 21 листопада опубліковано на Офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Об этом сообщает Russiangate

Заборону на постачання в Росію деяких видів продукції зі США, країн ЄС, Австралії, Норвегії, Канади, України та інших держав ввели 6 серпня 2014 року. Дію ембарго щорічно продовжують.

Відповідно до указу, в Росію заборонено імпортувати м’ясо і м’ясну продукцію, молоко і молочну продукцію, рибу, овочі та фрукти із країн, які підтримали антиросійські санкції.

Влада РФ заявляла, що обмеження ввезення закордонних продуктів сприятиме імпортозаміщенню та розвитку російських виробників.

Як пише "Медуза", за оцінкою Російської академії народного господарства і державної служби при президентові РФ і Центру економічних та фінансових досліджень і розробок втрати жителів Росії від продуктових контрсанкцій становлять приблизно 445 млрд руб. на рік у цінах 2013 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/putin-prodovzhiv-na-rik-diju-produktovogo-embargo-1528357.html”