Image Alternative text

Я поїв і в касці: мережі повеселило фото "слуги народу" на передовій на Донбасі

У середу, 21 жовтня, представники фракції "Слуга народу" у Верховній Раді вирушили в робочу поїздку на Донбас на два дні. У мережах іронізують з приводу фото, які вони публікують в соцмережах.

Об этом сообщает Устинов троллит


Відповідне фото опубліковано на Facebook-сторінці "Баба і кіт".


Знімок являє собою скріншот публікації народного депутата від "Слуги народу" Олексія Мовчана, зроблений на Донбасі і підписаний "Я поїв і в касці"."Пішли фотки від слуг з Донбасу з відомої всім, хто служив, серії "пишу з підбитого танка", — підписали фото в спільноті.


Раніше "Апостроф" публікував яскраві фотожаби з приводу "добровільно-примусового» характеру поїздки слуг народу на Донбас від українського політтехнолога Олексія Голобуцького.


Також повідомлялося, що для поїздки на Донбасслуги народу вибрали вагони першого класу поїзда "Інтерсіті" . Один квиток коштує 1 150₴ З урахуванням того, що їх поїхало 140 осіб, тільки ціна дороги — 160 тисяч гривень. Українці в мережі цікавляться, хто оплачує цей передвиборчий "вояж".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-10-22/ya-poel-i-v-kaske-seti-poveselilo-foto-slugi-naroda-na-peredovoy-na-donbasse/212635”