Image Alternative text

СБУ попередила збитки державі у розмірі 45,8 млрд грн

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу СБУ.

Об этом сообщает База компромата

Зазначається, що матеріалами СБ розірвали 151 битковий зовнішньоекономічний контракт та відновили право держвласності на цінності вартістю 4,9 млрд гривень.

З початку року оперативники попередили виникнення 728 надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури.

Зокрема, СБУ попередила зрив аукціону з продажу держпакету акцій київського готелю ‘Дніпро’, продаж якого поповнив бюджет на понад 1,1 мільярда гривень.

Крім того спецслужба блокувала протиправний механізм імпорту природнього газу з ЄС, через який організатори ухилились від сплати податків на 150 мільйонів гривень. Також попереджено оборудку з незаконної передачі земель Національної академії наук вартістю більше ніж 300 мільйонів гривень у постійне користування забудовнику.

Також протягом року СБУ виявила незаконну вирубку дерев у держлісгоспах, що завдавало збитки державі на понад 5 мільярдів гривень, та розкрадання 439 мільйонів гривень, виділених на реконструкцію аеропорту ‘Бориспіль’.

Загалом у 2020 році за матеріалами СБУ розпочато 1759 кримінальних проваджень, винесено 106 вироків суду.

Нагадаємо, з початку року в Україні було зафіксовано три спроби терактів.Джерело статті: “http://fromua.news/article/10255110/sbu-poperedila-zbitki-derjavi-u-rozmiri-458-mlrd-grn/”