Image Alternative text

У Зеленського розповіли, хто профінансує всеукраїнське опитування 

Всі витрати на всеукраїнське опитування під час місцевих виборів 25 жовтня профінансує політична партія “Слуга народу”. Відповідну заяву опублікувала пресслужба політсили.

zelenskyi
Фото: ОП

Про це пише

Об этом сообщает Компромат ГРУ

“5 запитань від Президента України — хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія “Слуга Народу”. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня", — повідомили у політсилі.

"Усі витрати, пов’язані з опитуванням, буде відображено в звіті партії, який подається в НАЗК. Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія “Слуга Народу” відмовилася від державного фінансування та передала ці кошти на боротьбу з COVID-19", — додали у політсилі.

У партії запевнили, що це законно. "Чи це законно? Так. “Слуга Народу” не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий в світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил", — зазначено у заяві.

"Чи не буде це агітацією? Ні. Під час дослідження не буде використано партійної символіки, не буде жодного заклику голосувати за “Слугу Народу” або ж за окремих кандидатів на виборах. Члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії та їхні представники не будуть задіяні для проведення опитування і спілкування безпосередньо із громадянами в день проведення виборів", — вели далі у партії.

Відповідаючи на запитання, навіщо це роблять, у "СН" вказали, що "проведення такого опитування є одним із пунктів передвиборчої програми партії щодо розвитку прямої демократії та народовладдя в Україні". "У такий спосіб ми хотіли б започаткувати традицію, відпрацювати механізм, за яким влада матиме можливість чути думку народу постійно і регулярно", — сказано у заяві.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, депутати “Слуги народу” зранку поїхали на Донбас.

Читати також:
Стало відомо скільки українців отримали допомогу по безробіттю за час карантину
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-zelenskogo-rozpovily-hto-profinansuye-vseukrayinske-opytuvannya/”