Image Alternative text

Тайські протестуючі обіцяють нові протести, незважаючи на репресії

Тайські протестуючі заявили, що проведуть у суботу ще одну демонстрацію, незважаючи на репресії з боку поліції та тримісячні протести, спрямовані проти монархії та уряду.У п’ятницю поліція вперше застосувала водомет проти демонстрантів. За минулий тиждень заарештовано понад 50 осіб, включаючи лідерів протестів.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Ми засуджуємо будь-яке насильство проти людей», — йдеться у заяві «Народного руху». «Ми продовжимо протестувати 17 жовтня», — зазначено у повідомленні протестуючих, які доносять до співвітчизників інформацію про готовність поліції застосування тактики придушення.

Даючи коментар Reuters, прес-секретар уряду Ануча Бурапачайсрі заявив: «Жодна зі сторін не має перемоги чи отримати поразку. Протести – шкодять країні. Уряд хотів би попросити протестуючих не збиратися і залишатися мирними».

У четвер він наказав заборонити акції протесту, які стали найбільшим викликом за останні роки прем’єр-міністру Праюту Чан-Оча і викликав безпрецедентну критику короля Маха Ваджіралонгкорна. Однак, одразу по забороні у Бангкоку наперекір владі десятки тисяч людей вийшли на протести.

Протестуючі вимагають усунення прем’єр-міністра, який вперше взяв владу під час державного перевороту у 2014 році. Він відкидає звинувачення протестуючих у тому, що він аби зберегти владу сфальсифікував минулорічні вибори.

Король Таїланду не коментує протестів, але у своєму виступі на державному телебаченні все ж наголосив, що Таїланду потрібні люди, які люблять країну та монархію.

А гонконгський активіст Джошуа Вонг розмістив у Твіттері свою фотографію, на якій він вітає тайських агітаторів і тримає хештег #StandWithThailand. «Люди не повинні боятися своїх урядів», — сказав він. «Це уряди повинні боятися свого народу».
За матеріалами Reuters
Фото Reuters


Джерело статті: “https://k-z.com.ua/myr/55120-tayski-protestuyuchi-obicyayut-novi-protesti-nezvazhayuchi-na-represiyi”