Image Alternative text

Українців зганьбили в польському фільмі "Петля": подробиці (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні

У Польщі вийшов фільм "Петля" скандального режисера Патріка Веги, в якому українців показали повіями і сутенерами. Українці, які живуть у Польщі, ображені.

Об этом сообщает Устинов троллит

У польських кінотеатрах вийшов в прокат фільм-екшн "Петля", в якому українці зображені в непривабливому світлі. Українців показали, як сутенерів, повій і хабарників, повідомляє "Страна". Вихід фільму в широкий прокат викликав обурення серед українців, які живуть в Польщі, так як весь негатив від фільму проектується в першу чергу на них.
У фільмі показано життя мережі польських нічних клубів, в яких працюють підпільні борделі, контрольовані агентом Центрального бюро розслідувань. Головні герої фільму — польський поліцейський Даніель і два українських сутенера-бандита, брати Женя і Алекс, з якими він зв’язався.

Львів’янка Вікторія Смаль, яка живе під Краковом розповіла, що була шокована після перегляду фільму. За її словами, ставлення до українців в Польщі і так залишає бажати бажати кращого. В кінотеатрі після перегляду фільму, розповіла Смаль, половина залу сміялася і кивала, що українці саме такі.

Епатажний режисер фільму Патрік Вега розповів, що хотів показати серйозну соціальну проблему торгівлі людьми і примусу до проституції. Втім, фільм викликав неоднозначну реакцію не тільки серед українців, а й самих поляків, зокрема у кінематографічних критиків. Мартіна Харланд, авторка сайту Filmoterapia.pl, написала, що Патрік Вега експлуатує нижчі людські інстинкти.

Раніше повідомлялося, що українські студії Postmodern Postproduction і "Так Треба Продакшн" стали офіційними партнерами американської компанії Netflix. Раніше ASPI news повідомляло, що фільм "Погані дороги" українського режисера Наталії Ворожбит отримав нагороду на Венеціанському кінофестивалі.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/ukrainciv-zganbili-v-polskomu-filmi-petlya-podrobici-video”