Image Alternative text

Президентські вибори в Білорусі не відповідали демократичним стандартам: це неприйнятно, – представник уряду ФРН Зайберт

Президентські вибори, які відбулися в Білорусі, не відповідали демократичним стандартам, заявила влада ФРН.

Об этом сообщает Слон

“Очевидно, що президентські вибори, які відбулися (в Білорусі), не відповідали мінімальним стандартам демократичних виборів. З нашої точки зору, це неприйнятно”, – повідомив у понеділок офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт, додавши: “Численні повідомлення про систематичні порушення і фальсифікації на виборах видаються правдоподібними”, передає “Інтерфакс-Україна”.

“У зв’язку з цим дуже прикро, що Білорусь не дала спостерігачам від ОБСЄ ніякої можливості виконувати роботу і спостерігати за цими виборами. (Не менш прикро), що білоруські спостерігачі за виборами зіткнулися з перешкодами, виконуючи свою роботу”, – сказав Зайберт. “Політичне керівництво країни мало б прийняти волю народу”, – заявив представник уряду. “Ми також засуджуємо застосування насильства щодо мирних демонстрантів на вулицях Мінська і в інших місцях в країні.

Ми засуджуємо численні арешти, не в останню чергу, журналістів, місцевих і зарубіжних кореспондентів, і обмеження доступу в інтернет”, – сказав Зайберт. “Тепер ЄС має ухвалити рішення, як Європа може належним чином і спільно на це відреагувати. Ми спільно з нашими європейськими партнерами до цих виборів закликали до того, щоб вони пройшли вільно і справедливо.

Тепер федеральний уряд (ФРН) закликає політичну владу країни до тому, щоб права людей в Білорусі на рівні свободи зібрань, слова і інформації були гарантовані”, – заявив Зайберт.Джерело статті: “http://povin.com.ua/304499-10-08.html”