Image Alternative text

Українські туристи без масок влаштували скандал в літаку - в мережі ажіотаж

У аеропорту Запоріжжя спалахнув скандал, чоловік висловився щодо маски і карантинного режиму через коронавірус, його довелося зняти з рейсу.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це повідомляє its_zp.


"Пригоди антимасочників тривають. На цей раз через зауваження по масці і скандал в нашому аеропорту", - йдеться в повідомленні.


Після скандалу і відмови надягти маску екіпажу довелося прийняти рішення - туриста зняли з борта літака, який прямував до Туреччини."Люди просто виконують вимоги законодавства — тому носіть маски ось і все", "Тепер не в Туреччині відпочивати будуть", "У мужика в першому ряду аж звивини на черепі напружилися", "Було б круто якщо б їх в Анталії затримали", "Ну думаю за кордоном їм штрафів за таку поведінку повиписували б багато...", "Бідний мужик. Зае*али з цими масками!!!", "Правильно зробили. Таким людям "давай до побачення", "Вони все одно полетіли іншим рейсом, летіли Pegasus airlines.а весь аеропорт слухав 3х поверховий мат. Морок ...", "Таке марення. У літаках літаємо в масках по готелю ходимо без маски ... вже нудить цими масками", "Зае*али ці масочники", " Від маски толку ніякого!", "Ні щоб в Туреччині відпочивати, треба скандал в літаку влаштувати, нашу країну не змінити, позорище!!! ", " Я думав таке тільки в Раше, а ні, Україна ще гірше з масками е*ет стаду сказали мукати і стадо мукає... ніхто не гарчить, а тільки бурчить", "у мужика башка рЕпнула від криків", "Нічего що у них самих маски повністю не одягнені", — пишуть в коментарях.


Як повідомляв "Апостроф", "Укрзалізниця" з четверга, 16 липня, повернулася до стовідсоткової заповнюваності вагонів поїздів, що стало дуже неприємним сюрпризом для тих, хто купив квитки заздалегідь. Вагони забиті людьми, більшість яких без масок.


Нагадаємо, що в Дніпрі водій маршрутки викинув із салону пасажира, який увійшов без маски і відмовлявся її одягати.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-08-05/ukrainskie-turistyi-bez-masok-ustroili-skandal-v-samolete---v-seti-ajiotaj-/205592”