Image Alternative text

Сорочинський ярмарок під загрозою скасування через коронавірус

У Полтавській області можуть скасувати проведення традиційного Сорочинського ярмарку через загрозу зараження коронавірусом. Про це заявив перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

Об этом сообщает DEDAL


Заяву чиновника цитують в повідомленні на сайті ОДА.


"Не можу сказати — буде ярмарок чи ні. Щотижня проводимо засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, на яких приймаємо рішення щодо ситуації з коронавірусом. Моє особисте бачення — проведення заходу несе велику загрозу здоров’ю жителів регіону", — зазначив він.


Також за словами чиновника, в регіоні немає внутрішньообласного поширення інфекції, а на ярмарок приїдуть люди з інших регіонів, тому є певні ризики.


За інформацією місцевих чиновників, зараз Полтавська область відповідає всім показникам ослаблення карантинних обмежень: завантаженість ліжок — 0,88%, рівень охоплення тестуванням — 41,260 на 100 тисяч, відсотки виявлення — 0,74%.


За минулу добу в регіоні зафіксували три нові випадки COVID-19, а за останній місяць хворобу виявили у 54 мешканців області.


Як повідомляв "Апостроф", станом на 12 липня сім областей України не готові до послаблення карантину через високі показники захворюваності коронавірусом. У список увійшли Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська і Чернігівська області.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-12/sorochinskaya-yarmarka-pod-ugrozoy-otmenyi-iz-za-koronavirusa/203139”