Image Alternative text

З держбюджету виділять ще 2 мільярди на ліквідацію наслідків паводків

Паводки на заході України. Рада погодилася виділити з держбюджету ще 2 млрд грн на допомогу регіонам, що постраждали від повеней.
wikipedia.org

Верховна рада погодилася виділити додаткові 2 млрд гривень на подолання наслідків повеней на заході України.

Об этом сообщает Russiangate

Відповідний проект змін до держбюджету №3776 нардепи прийняли більшістю голосів на позачерговому засіданні в п’ятницю, 3 липня.

США виділили Україні 100 тисяч доларів на боротьбу з паводками Сполучені Штати Америки виділили 100 тисяч долларов.на боротьбу з паводками на заході України.

Законом збільшується обсяг резервного фонду держбюджету на 2020 рік на 2 млрд₴ Документ прийняли для «вжиття невідкладних заходів щодо подолання наслідків паводків на заході України».

У пояснювальній записці сказано, що Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, а також Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька ОДА заявили мінімальну додаткову потребу в коштах в сумі понад 1,4 млрд гривень. Гроші спрямують на відновлення пошкоджених повенями об’єктів і надання допомоги потерпілому населенню.

Нагадаємо, відповідний проект змін до держбюджету Кабмін схвалив на позачерговому засіданні 2 липня.

Раніше уряд прийняв рішення направити на боротьбу з паводками в Україні 750 млн₴

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/07/03/novyna/suspilstvo/derzhbyudzhetu-vydilyat-shhe-2-milyardy-likvidacziyu-naslidkiv-pavodkiv”