Image Alternative text

Місць більше немає: на Прикарпатті починається "пекло" в лікарнях через коронавірус

В Івано-Франківській області тимчасово призупинили госпіталізацію хворих на коронавірус, оскільки лікарні переповнені та зовсім немає місць.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє місцеве видання "Версії".


"В п’ятницю ми попросили призупинити госпіталізацію в наші заклади, бо вони реально переповнені. Також велика кількість лікарів і медичних сестер є хворими", – пояснила начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко.


Поки що пацієнтів госпіталізують в Інфекційну лікарню та районні заклади довкола міста Івано-Франківська. Тому, що 35-40% людей, які звертаються в центральну міську клінічну лікарню, або першу міську клінічну лікарню – з районів.В реанімаціях міських закладів у важких станах перебувають 15 людей. На ШВЛ нема жодного пацієнта, однак, на кисневому забезпечені зараз знаходиться 48 пацієнтів."Киснева терапія дає позитивні результати, що ці пацієнти з меншою ймовірністю потрапляють в реанімацію", – пояснила Бойко.Лікування одного пацієнта на день обходиться від 300 до 6500 гривень, в залежності від важкості стану. Окрім того, від сьогодні в місті починають тестувати власною системою ПЛР-тестів. Це дозволить збільшити кількість виявлення позитивних результатів.Нагадаємо, що в Івано-Франківській області зареєстровано 556 випадків зараження людей коронавірусною інфекцією. 27 людей вже одужали. Зафіксовано 37 смертей.Як повідомляв "Апостроф", 21 квітня число заражених коронавірусом в Україні перевалило за 6 тисяч.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-04-22/mest-bolshe-net-na-prikarpate-nachinaetsya-ad-v-bolnitsah-iz-za-koronavirusa/194735”