Image Alternative text

Голлівудська зірка скасувала весілля через світову пандемію

Голлівудська актриса Емма Стоун відклала весілля з продюсером и режисером Дейвом Маккері через пандемію коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Daily Mail.Loading...

Весілля мало відбутіся в Лос-Анджелесі ще на минули вихідних. Однак в місті було ведено карантин через коронавірус. Стоун и Маккері вирішили відкласти одруження. Нову дату весілля пара поки не визначила.

Голлівудська зірка скасувала весілля через світову пандемію

До слова, Каннський кінофестиваль відклали через пандемію коронавірусу Covid-19 – з середини травня дату проведення перенесли на кінець червня. Остаточне рішення про нові дати ухвалять пізніше, після консультацій з міністерством охорони здоров’я Франції і мерією міста Канн.

Раніше через пандемію скасували пісенний конкурс Євробачення-2020. Оргкомітет конкурсу прийняв рішення перенести його на рік – він пройде в Роттердамі, в ньому зможуть взяти участь всі артисти, які пройшли відбір на «Євробачення-2020».

Нагадаємо, у зв’язку з карантином через коронавірус призупинено призов громадян на строкову військову службу. Військові комісаріати та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами і організувати протиепідемічні заходи.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/22/gollivudska-zirka-skasuvala-vesillya-cherez-svitovu-pandemiyu/”