Image Alternative text

Названо найкращих підводних фотографів 2020 року

Журі міжнародного фотоконкурсу Underwater Photographer of the Year визначилося з кращими підводними фотографами 2020 року.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Понад 500 фотографів із 70 країн світу змагалися в 12 основних номінаціях і двох додаткових. На конкурс відправили 5,5 тисяч робіт, зроблених у глибинах і на узбережжях океанів, річок, морів і озер.


Головний приз дістався французькому фотографу Грегу Лекьору, за зйомку тюленів, які полюють на тлі айсберга. Фотограф назвав свою роботу "Заморожений плавучий будинок".


У категорії "Найперспективніші" перемогла австрійка Аніта Кайнрат за зйомку дитинчат акули в мангрових заростях. Кайнрат назвала свою роботу "Дитинчата лимонної акули в мангрових яслах".


Кращим британським підводним фотографом став Ніколас Мур, який зняв риб-химер на розмитому фоні. А найбільш багатообіцяючим британським фотографом – Нур Такер за знімок морського коника "Метушня в океані".


Італієць Паскалє Вассало переміг у категорії "Збережемо море". Він зняв тунця, який потрапив у рибальскі сіті, робота називається "Останній світанок, останній подих".


Роботи фотографів з різних куточків світу також були представлені в номінаціях "Широкий кут", "Макро", "Чорне і біле", "Катастрофа", "Портрет", "Крупним планом" та інших.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/nazvano-naykraschih-pidvodnih-fotografiv-2020-roku-339872_.html”