Image Alternative text

Армія Китаю вийшла на вулиці через смертельний коронавірус: моторошне відео

В п’ятницю, 24 січня армія Китаю (НВАК) виїхала для блокування міст, де зафіксовані зараження смертельним коронавірусом 2019 nCoV.


Loading...


Відео з колонами військових з’явилися в мережі, передає НАРОДНА ПРАВДА.


На карантин закрили вже 13 китайських міст у провінції Хубей.В Ухані, звідки почалося поширення, людей охопила паніка. Вони намагаються якомога менше виходити на вулиці. У місті перекрите транспортне сполучення, жителям рекомендують не залишати домівок і не пускають у громадські місця без масок.


“Є два типи масок, які вас захистять: одна хірургічна, друга вдягається зверху. Має бути все закрите – від носа до підборіддя”, – розповіла росіянка Валерія Лазарєва, яка живе в Ухані.


Нагадаймо, що наприкінці грудня в Китаї було зафіксовано спалах пневмонії невідомого походження в місті Ухань. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавіруса — 2019-nCoV. У Китаї вже офіційно підтвердили, що вірус передається від людини до людини.


Раніше у мережі оприлюднили карту моніторингу поширення коронавірусу. На ній показані всі підтверджені випадки захворювання. Наразі у світі підтверджено 849 випадків захворювання, у тому числі 26 з летальним результатом.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/24/armiya-kytayu-vyjshla-na-vulytsi-cherez-smertelnyj-koronavirus-motoroshne-video/”