Image Alternative text

Одещина нарешті отримала голову ОДА: Що відомо про "темну конячку" Куцого

Одещина нарешті отримала голову ОДА: Що…

Кабмін затвердив на посаду голови Одеської ОДА Максима Куцого. Хто ця людина дізнавався Depo.Одеса.

Об этом сообщает http://diablo3info.org

Одеська ОДА півроку без голови

Напередодні другого туру президентских виборів тодішній глава держави Петро Порошенко звільнив очільника Одеської ОДА Максима Степанова і призначив виконувачем обов’язки його першого заступника Сергія Паращенка. Проте останній керував облдержадміністрацією недовго: новий президент Володимир Зеленський увільнив "БППшника" та призначив виконуючою обов’язки заступницю голови ОДА Світлану Шаталову.

Влітку Зеленський спробував призначити головою Одеської ОДА бізнесмена Андрія Андрейчикова, з яким, за словами голови Офісу президента, у гаранта Конституції "є якісь справи". Проте в Одесі та Києві відбулися акції проти призначення Андрейчикова. Причиною стали зв’язки кандидата на посаду очільника області з проросійськими особами, хоча від бідь-якого бізнесу зі втікачем Ігорем Марковим та його поплічниками той відхрещувався.

Тоді президент вирішив провести так званий конкурс на посаду голови Одеської ОДА. Зазначимо, що з 2017 року проведення конкурсів на цю посаду було скасовано. Проте і той "конкурс", який організував Зеленський у Facebook, важко назвати таким: він опублікував світлини п’яти кандидатів та коротеньку інформацію про кожного із них та запропонував користувачам соцмережі висловити свою думку. Варто зауважити, що зробити підрахунок голосів за будь-якого кандидата за коментарями дуже важко, особлико, коли їх там 7,5 тисяч. До того ж велика частина коментарів не стосувалася запропонованих кандидатур. У серпні журналісти намагалися підбити підсумки голосування під постом президента, і тоді першу сходинку, нібито, посідав Максим Болдін, а його тезка, Максим Куций, був на останньому місці.

Проте з п’яти кандидатур президент обрав Максима Куцого – єдиного киянина з числа одеситів-кандидатів, людину, про яку менше за всіх відомо.

Хто ти, новий голова Одеської ОДА Максим Куций

Про те, що Зеленський має призначити головою Одеської ОДА Максима Куцого, стало відомо минулого тижня.

Біографії Максима Куцого у відкритих джерелах немає. У дописі Зеленського сказано, що тому 36 років, він закінчив Національну академію внутрішніх справ та є підприємцем. Відомо, що Куций свого часу працював у сфері боротьби з економічними злочинами в органах МВС, проте на якій посаді – не відомо.

Куций має дружину Вероніку та сина Данила. У родини є дві квартири площею 61,8 і 70,5 кв. м у Києві і земельна ділянка площею 1 200 квадратних метрів у селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області. Пересувається Максим Куций на Audi A4 Sline вартістю 470 500₴ Також родина задекларувала троє наручних годинників торгових марок Parmigiani Fleurier і Rolex.

В е-декларації, яку нещодавно подав Максим Куций, місце роботи дружини не вказане, тільки зазначено, що за минулий рік вона заробила 171 759 гривень та отримала дохід від відчудження рухомого майна у розмірі 475,2 тисячі гривень. Також Куций зробив дружині дорогоцінний подарунок вартістю 210 450 гривень. На банківських рахунках Вероніка Куца грошей не тримає, а $55 тисяч зберігає у готівці.

Що стосується самого Максима Куцого, то його дохід за минулий рік склав 3,7 млн ​​грн, в тому числі майже 2 млн від підприємницької діяльності. Зазначимо, що дружина майбутнього голови ОДА не стала відставати від чоловіка, та зробила йому подарунок вартістю 179 920 гривень. На відміну від Вероніки, Максим Куций тримає збереження як у готівці, так і у банках. Так, на його банківських рахунках лежать 2,3 тис. євро та 246 284 гривень, а "під подушкою" – $180 тис. Також новий голова Одеської ОДА є криптомільйонером: він має криптовалюти на $2,7 млн.

Крім того, Максим Куций є бенефіціаром у декількох компаніях: ТОВ "Сервіс та Менеджмент", яка займається управлінням нерухомим майном за винагороду або на основі контракту; ТОВ "Медійний Партнер" (рекламне агенство); "Цифрове партнерство" (інформаційні послуги), "Сіті корпус" (будівництво).Джерело статті: “https://odesa.depo.ua/ukr/odesa/odeshchina-nareshti-otrimala-golovu-oda-shcho-vidomo-pro-temnu-konyachku-kutsogo-201910091041991”