Image Alternative text

"ЄС" прийшла до ДБР через призначення адвоката Януковича та плівки Труби

Народні депутати з фракції "Європейська солідарність" 24 січня прийшли до Державного бюро розслідувань, щоб заявити керівництву бюро про неприпустимість призначення першим заступником ДБР адвоката Януковича Олександра Бабікова.

Про це вони повідомили журналістам біля офісу ДБР. Також депутати заявили про неприпустимість політичних переслідувань, які були ініційовані ексдиректором ДБР Романом Трубою за наказом Офісу президента.

"Відбувається активізація Антимайдану, загроза реваншу, яка зокрема полягає в тому, що на посаду першого заступника керівника ДБР призначено пана Бабікова, який є адвокатом Януковича і відповідно має явний конфлікт інтересів. Ми прийшли до пані Венедіктової, використовуючи законне право народних депутатів на невідкладний прийом, для того, щоб поставити питання щодо неприпустимості перебування цієї особи на посаді",– сказав Ростислав Павленко.

"ЄС" прийшла до ДБР через призначення адвоката Януковича та плівки Труби

Пресслужба "ЄС"

"Також ми хочемо обговорити питання щодо проведення конкурсу на заміщення директора ДБР. Має бути через конкурс обрано людину, яка матиме довіру українців, активістів, яка забезпечить всебічне розслідування цих резонансних справ", – додав депутат.

Своєю чергою, Микола Княжицький заявив, що поставити кілька питаннь ДБР депутатів попросили родини Героїв Небесної сотні.

"Ми сюди прийшли не просто за власним бажанням, хоча бачимо що відбувається останнім часом в країні. Ми тут на прохання родин Небесної Сотні. Вчора також на їхнє прохання була зустріч. Вони обурені призначенням пана Бабікова – адвоката Януковича – першим заступником голови ДБР.

Обурені не випадково, адже ми бачимо що відбувається процес відповідно до якого хочуть довести, що Майдан це була не Революція гідності, а державний переворот. І відповідно російська анексія була виправдана. І всі проросійські сили зараз, на жаль, з певною підтримкою наших деяких державних посадовців, реалізовують цей сценарій", – зауважив Княжицький.

Він зазначив, що експертиза канадських фахівців, яка підтвердила ідентичність голосу Романа Труби на плівках з його кабінету, означає, що відомство, яке мало б боротися з корупцією, стало її осередком, а рішення у ДБР приймаються за командою з Офісу президента.

"ЄС" прийшла до ДБР через призначення адвоката Януковича та плівки Труби

Пресслужба "ЄС"

"Ми бачимо, що канадський королівський інститут вже підтвердив автентичність записів Труби, який свідчить, що по суті ДБР керується безпосередньо з Офісу президента по дзвінках. Тому призначення цієї особи без узгодження з нашою владою було неможливе", – переконаний Княжицький.

Він також зазначив, що це може бути частиною загального плану реваншу антимайдану, який реалізується під патронатом Кремля.

"Ми передбачаємо, що це могло бути частиною домовленостей на російсько-українських переговорах, компрометація Майдану і закриття всіх справ проти майданівців. Очевидно, це є теж елементом корупції, адже буквально вчора були надруковані дослідження, які показують, що в рейтингу корупції за останній рік Україна не піднялася, а впала.

Корупція – це є державна централізація і це є вплив на всі процеси в державі з одного кабінету, як у нас це відбувається. Тому ми прийшли поговорити з пані Венедиктовою, можливо, вона сама скасує свій указ про призначення пана Бабікова. Принаймні тоді це не буде плювком в обличчя родинам Небесної Сотні. І виконає всі інші вимоги родин, оскільки ми з ними були на Майдані. Серед загиблих є багато наших друзів, як і серед членів їхніх родин, тому ми не можемо зараз, в цей день не бути з ними", – наголосив народний депутат.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/es-prijshla-do-dbr-cherez-priznachennya-advokata-yanukovicha-ta-plivki-trubi.htm”